Шановні батьки учнів 3, 4 класів НВК № 34, з 16.03.2020 року заклад освіти перейшов на дистанційне навчання. Завдання з кожного предмету щоденно ( з 9:00 до 10: 00 години) буде надіслано вчителями, використовуючи електронні технології навчання (група в чаті VIBER). Батькам, для перевірки виконнання завданнь вчителями, у режимі зворотнього зв’язку надсилати щоденно до 17:00 години (ІНДИВІДУАЛЬНО в чаті VIBER). Обов’язково!!!

 Під дистанційним навчанням розуміється індивідуалізований процес набуття знань, умінь, навичок і способів пізнавальної діяльності людини, який відбувається в основному за опосередкованої взаємодії віддалених один від одного учасників навчального процесу у спеціалізованому середовищі, яке функціонує на базі сучасних психолого-педагогічних та інформаційно-комунікаційних технологій.

Орієнтовний перелік платформ, де розміщено матеріали  щодо проведення навчальних занять за допомогою дистанційних технологій

https://osvita.ua/school/70759/

– завдання для школярів 3 та 4 класу на період карантину

https://childdevelop.com.ua/worksheets/8988/

– практичні завдання учнів для 3 класу

https://childdevelop.com.ua/worksheets/9011/

– практичні завдання для учнів 4 класу

http://edugames.rozumniki.ua/subscribe/?fbclid=IwAR3SXsFfgwszowuCvyjweE3ZpYqteZ0Kcob2bv7xum0fPdF05L8Ov0Kko2s

– Безкоштовні на період карантину інтерактивні завдання з математики та української мови для 3 і 4 класу

Виконання практичних завдань для учнів 3-4 класів на сайті Освіта.ua, платформи для вивчення математики Matifik, на Порталі вчителів початкових класів “Урок», Вчитель вчителю, учням та батькам на сайті з дитячої творчості КроКотак.

E-mail дистанційне навчання (здійснюється через листування учителя і учнів через мережу інтернет).

Онлайн – спілкування з працівниками закладу відбувається за допомогою дистанційних технологій: електронна пошта, сайт закладу, чат, технології Wi-Fi, вайбер

https://vseosvita.ua/library/3-klas-urok-24-so-take-komandi-algoritmi-ta-ih-vikonavci-32163.html

https://erudyt.net/

Відеоуроки для 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 та 9, 10 і 11 класів (РОЗКЛАД) (ОНОВЛЕНО)