Новини

Закладу освіти видана ліцензія на освітню діяльність відповідно Розпорядження голови Сумської обласної державної адміністрації від 11.04.2018  № 235-ОД «Про видачу ліцензій на освітню діяльність закладів освіти»

Розпорядження про видачу ліцензії на освітню діяльність закладів освіти

 

 

УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ І НАУКИ СУМСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
КОМУНАЛЬНА УСТАНОВА СУМСЬКИЙ СПЕЦІАЛЬНИЙ РЕАБІЛІТАЦІЙНИЙ НАВЧАЛЬНО ВИХОВНИЙ КОМПЛЕКС «ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА – ДОШКІЛЬНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД №34 » СУМСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
вул. Марії Раскової, 130, м. Суми, 40020 тел. (0542) 24-55-39
E-mail: : ludmilashramko@yahoo.com

 

НАКАЗ

 

03.04.2018 №

Про підготовку і проведення
Дня відкритих дверей

На виконання річного плану роботи навчально-виховного комплексу у 2017-2018 навальному році, з метою підвищення іміджу закладу, педагогічної культури батьків, формування в них відповідального, усвідомленого ставлення до батьківства та виховання дітей з особливими освітніми потребами
НАКАЗУЮ:
1.Провести у навчально-виховному комплексі 12(дошкільне відділення), 18 (школа 1 ступеня) квітня 2018 року День відкритих дверей.
2.Затвердити заходи по підготовці та проведенні Дня відкритих дверей (додаток).
3.Вихователю-методисту Куриленко І.М.:
3.1. Довести до відома педагогічного колективу, батьківської громадськості заходи по проведення Дня відкритих дверей до 06.04.2018 року.
3.2.Розподілити обов’язки чергових.
3.3. Підготувати інформацію, колаж щодо підсумків проведення Дня відкритих дверей у навчально-виховному комплексі до 17.04.2018 року.
4. Контроль за виконанням даного наказу залишаю за собою.
Директор Л.М.Шрамко
Ознайомлені:

Документ

“Тема дня. Аутизм: що важливо розуміти”

2 квітня відзначався Всесвітній день поширення інформації про проблеми аутизму. У “Темі дня” на обласному телебаченні Суми.UA говоримо про те, як діагностується аутизм, що про нього відомо на сьогодні, які найпоширеніші стереотипи, як з цим жити і хто може допомогти у такому випадку. Гості студії вчитель – дефектолог КУ СР НВК № 34 Іванченко Ольга Олександрівна та керівник спеціалізованого центру для дітей з особливостями у розвитку «Щасливі діти» Абаєва Олена Миколаївна.

Тема дня. Аутизм: що важливо розуміти

Майстер – клас “Альтернативні системи комунікації. Запуск мовлення”

31 березня 2018 року вчителі – дефектологи Іванченко Ольга Олександрівна та Краузе Вікторія Володимирівна, також батьки дітей с порушенням аутичного спектру стали учасниками майстер – класу “Альтернативні системи комунікації. Запуск мовлення”, який проходив в сімейному центрі психології та розвитку “ГородОк”. Спікер: Світлана Дарда – керівник Центру Розвитку Мовлення “Krock”, місто Чернігів. По закінченню заходу всі учасники отримали сертифікат.

Міжнародний день “Сонячних людей”

 

21 березня 2018 року до Міжнародного Дня людей із Синдромом Дауна у НВК № 34 була організована фотовиставка “Сонячні діти”, а також підготовлений репортаж телерадіокомпанії “Відікон” щодо інноваційних форм роботи з дітьми із Синдромом Дауна.

 

Спеціалістами навчально – виховного комплексу № 34 в рамках данного заходу започатковано “Зустріч вихідного дня”, де батьки, діти та педагоги закладу мають змогу спілкуватися  та соціалізувати дітей в ігровому центрі “Смайлик”.

 

“Свято Весни і мами”

У навчально – виховному комплексі проведені заходи, присвячені “дню Весни і мами”, представлені інноваційною формою роботи “Чорний теартр”

Міжнародний день МИЛОСЕРДЯ у НВК № 34

Підсумки круглого столу   «ОСВІТА БЕЗ КОРДОНІВ»

 

26 жотня 2017 року   на базі  комунальної установи Сумського спеціального реабілітаційного навчально-виховний  комплексу «Загальноосвітня школа 1 ступеня – дошкільний навчальний заклад №34»   Сумської міської ради відбулося засідання круглого столу «Освіта без кордонів» за участі: Данильченко Антоніни Миколаївни, начальника управління освітиі науки Сумської міської ради; Феденко Олени Олексіївни, головного спеціаліста управління освіти і науки Сумської міської ради з питань дошкільної освіти; Скворчі Наталії Володимирівни, голови  Сумської міської ПМПК,  керівників закладів освіти  та громадських організацій м.Суми, батьків.

Мета заходу: запровадження інклюзивної освіти в контексті Нової українкої школи. Керівниками закладів освіти обговорювалися питання щодо підвищення  професійного рівня педагогів у навчальних закладах м.Суми,  які впроваджують освітню діяльність з дітьми  з особливими освітніми потребами.

Начальник управління освіти і науки Сумської міської ради Данильченко А.М. презентувала  досвід колег з Німеччини щодо організації освітнього середовища для дітей з особливими освітніми потребами та обговорили питання впровадження   інклюзивної освіти в Новій українській школі.

Директор комунальної установаи Сумського спеціального реабілітаційного навчально-виховного  комплексу «Загальноосвітня школа 1 ступеня – дошкільний навчальний заклад №34»   Сумської міської ради Шрамко Л.М.  презентувала проект «Освіта без кордонів».

В обговоренні вищезазначених питань взяли участь  директори  закладів дошкільної  та  загальної середньої освіти м. Сум. Керівники громадських організацій, батьки.

Педагоги навчально – виховного комплексу №34 поділилися досвідом щодо

організації освітньої та корекційно – реабілітаційної роботи з дітьми

з особливими освітніми потребами.

 

Колегами переглянуто корекціно-розвивальне  заняття з імаготерапії.

 

Індивідуальне заняття з дитиною, яка має розлади аутичного спектра за терапією прикладного аналізу ( терапія АВА).

Фрагмент заняття по домашньому господарству.

       

 

 

 

 

 

 

СУМСЬКА    МІСЬКА     РАДА

УПРАВЛІННЯ  ОСВІТИ І НАУКИ

вул. Харківська, 35, м. Суми, 40035, тел., факс (0542) 32-78-05

E-mail:  osvita@meria.sumy.ua

 

Н А К А З

 

05.10.2017  року                                                                                                     № 831

 

Про проведення атестаційної експертизи Комунальної установи Сумський спеціальний реабілітаційний навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа І ступеня – дошкільний навчальний заклад № 34» Сумської міської ради

           

Відповідно до законів України «Про освіту», «Про загальну середню освіту», «Про дошкільну освіту»,  Порядку державної атестації дошкільних, загальноосвітніх, позашкільних навчальних закладів, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 30.01.2015 № 67, зареєстрованим у Міністерстві юстиції України 14 лютого 2015 року за № 173/26618, плану роботи управління освіти і науки та з метою проведення державного контролю за діяльністю закладів освіти

 

НАКАЗУЮ:

 

  1. Провести державну атестацію Комунальної установи Сумський спеціальний реабілітаційний навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа І ступеня – дошкільний навчальний заклад № 34» Сумської міської ради з 07.11.2017 до 27.11.2017  року.
  2. Для проведення державної атестації створити атестаційну комісію у складі:

голова комісії – Данильченко Антоніна Миколаївна – начальник управління освіти і науки Сумської міської ради;

члени комісії:

           Комарова Наталія Володимирівна – головний бухгалтер централізованої бухгалтерії управління освіти і науки Сумської міської ради;

Феденко Олена Олексіївна – головний спеціаліст управління освіти і науки Сумської міської ради;

           Пантюшенко Світлана Василівна – головний спеціаліст  управління освіти і науки Сумської міської ради;

Тімченко Аліна Володимирович –  спеціаліст  відділу моніторингу і контролю за раціональним використанням енергоресурсів та забезпечення надійної експлуатації закладів управління освіти і науки Сумської міської ради;

Свириденко Марина Миколаївна – завідуюча відділу психології та соціальної роботи  Інформаційно-методичного центру;

Адаменко Галина Іванівна – методист Інформаційно-методичного центру;

Скворча Наталія Володимирівна – голова міської ПМПК;

Карапиш Світлана Миколаївна – член освітньої громадської організації «Асоціація працівників дошкільної освіти»;

Ушкал Тетяна Олексіївна – директор громадської організації «Товариство допомоги особам з інвалідністю внаслідок інтелектуальних порушень «Феліцитас» (за згодою);

Жила Марина Василівна – вихователь-методист  СДНЗ № 20;

Гога Людмила Миколаївна – голова міської організації профспілки працівників освіти (за згодою);

Наталуха Дмитро Олександрович  – депутат Сумської міської ради (за згодою);

Чешко Ірина Володимирівна – голова батьківського комітету СНВК        № 34.

  1. Затвердити розподіл обов’язків між членами комісії (додаток 1).
  2. Підготувати та затвердити робочу програму атестаційної експертизи Комунальної установи Сумського спеціального реабілітаційного навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І ступеня – дошкільний навчальний заклад № 34» (додаток 2).
  3. Феденко О.О., головному спеціалісту управління освіти і науки Сумської міської ради:

5.1. Довести до відома директора Комунальної установи Сумського спеціального реабілітаційного навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І ступеня – дошкільний навчальний заклад № 34» Шрамко Л. М. робочу програму атестаційної експертизи до 07.10.2017 року.

5.2. Підготувати інформацію щодо створення спеціальним реабілітаційним навчально-виховним комплексом «Загальноосвітня школа І ступеня – дошкільний навчальний заклад № 34» умов для забезпечення його функціонування.

5.3. Підготувати наказ про результати державної атестації Комунальної установи Сумського спеціального реабілітаційного навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І ступеня – дошкільний навчальний заклад № 34»  до 04.12.2017 року.

5.4. Оприлюднити результати державної атестації Комунальної установи Сумського спеціального реабілітаційного навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І ступеня – дошкільний навчальний заклад № 34»  на сайті управління  освіти і науки  Сумської міської ради.

  1. Атестаційній комісії:

6.1. Вивчити діяльність спеціального реабілітаційного навчально-виховного комплексу за напрямами відповідно до робочої програми безпосередньо у закладі протягом 5-ти  робочих  днів  08, 09, 10, 13, 14 листопада 2017 року.

6.2. Надати управлінню освіти і науки 21.11.2017 року висновок щодо результатів атестаційної експертизи та вмотивовані конкретні рекомендації спеціального реабілітаційного навчально-виховному комплексу щодо підвищення якості надання освітніх послуг населенню.

  1. Директору Комунальної установи Сумський спеціальний реабілітаційний навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа І ступеня – дошкільний навчальний заклад № 34» Шрамко Л. М.:

7.1. Довести до відома трудового колективу та батьківської громадськості навчально-виховного комплексу робочу програму атестаційної експертизи до 10.10.2017 року.

7.2. Забезпечити умови для роботи атестаційної комісії безпосередньо у закладі.

7.3. Підготувати та провести 07.11.2017 року відкриту публічну презентацію діяльності спеціального навчально-виховного комплексу.

7.3. Оприлюднити результати державної атестації спеціального реабілітаційного навчально-виховного комплексу № 34»  у засобах масової інформації, на сайті навчально-виховного комплексу.

  1. Контроль за виконанням наказу залишаю за собою.

 

 

 

Начальник управління освіти і науки                                       А.М.Данильченко

 

Феденко 60-36-29

 

З наказом ознайомлені:

 

 

_________________  Н. В. Комарова

_________________  О.О. Феденко

_________________  С.В. Пантюшенко

_________________  А.В. Тімченко

_________________  Г.І. Адаменко

_________________  М.М. Свириденко

_________________  Н.В. Скворча

_________________  С.М. Карапиш

_________________  Т.О. Ушкал

_________________  М.В. Жила

_________________  Л.М. Гога

_________________  Д.О. Наталуха

_________________  І. В. Чешко

 

Робоча програма атестаційної експертизи Комунальної установи Сумського спеціального реабілітаційного навчально – виховного комплекса “Загальноосвітня школа І ступеня – дошкільний навчальний заклад № 34”

Робоча-програма-СНВК-№-34-2-1